تعمیرات تخصصی مک بوک

فهرست مطالب

تعمیرات تخصصی مک بوک در تهران توسط گروه تعمیر در تهران انجام میشود.تیم ما با کارشناسان مجرب و دستگاه های پیشرفته و جدید،دستگاه شما را عیب یابی میکند و پس از شناسایی ایرادات و مشکلات مربوط به دستگاه،آنرا تعمیر میکند.

دستگاه شما پس از تعمیر شدن توسط تعمیر کاران ما به صورت کلی و به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت تست میشود تا از عدم وجود مشکل در دستگاه تان مطمئن شویم.سپس دستگاه به مشتری تحویل داده میشود و تمامی قطعات تعمیری و یا تعویضی گارانتی میشوند.در گروه ما تمامی مک بوک ها تعمیر میشود.همچنین تمامی مک بوک ها در سایز های ۱۱،۱۲،۱۳،۱۵،۱۷ اینچ تعمیر میشوند.

در صورتی که مشکل مک بوک تان حل نشد شما میتوانید دستگاه تان را با بهترین قیمت به ما بفروشید و یک دستگاه جدید از ما خریداری کنید.

برای این کار میتوانید با ما تماس بگیرد و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

ارتقا مک بوک هم توسط گروه تعمیر انجام میشود

در این طرح تمامی قطعاتی که قابل ارتقا هستند توسط کارشناسان ما ارتقا داده میشوند

مانند:هارد،رم،سی پی یو و …

البته قابلیت ارتقا دادن مک بوک به مدل و سال ساخت آن دستگاه هم بستگی دارد.مک بوک های قدیمی بیشتر قطعات شان قابل ارتقا هستند.

در مک بوک های جدید قابلیت ارتقا هارد وجود دارد.کارشناسان ما میتوانند هارد دستگاه شما را ارتقا دهند و با حافظه های اس اس دی تعویض کنند.

ما میتوانیم حافظه دستگاه شما را به ۲۵۶ گیگ یا ۵۱۲ گیگ و یا ۱ ترابایت ارتقا دهیم تا بتوانید اطلاعات بیشتری را روی لپ تاپ خود نگه دارید

هارد های اس اس دی دارای سرعت بسیار بالاتری نسبت به هارد های عادی دارند و باعث میشوند سیستم عامل دستگاه تان سریعتر بالا بیایید همچنین باعث میشود برنامه هایتان سریعتر نصب و اجرا شوند.

هارد های اس اس دی جدیدترین نوع هارد های ارائه شده برای لپ تاپ هستند و توسط گروه تعمیر همراه با گارانتی ارائه میشوند.

همچنین شما میتوانید هارد مک بوک خود را به اس اس دی ارتقا دهید.

در صورتی که هارد مک بوک شما اس اس دی باشد شما میتونید حافظه آنرا ارتقا دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *